fbpx

Підтримати петицію буде зручніше – за допомогою додатку “Дія”

32

У Київраді планують інтегрувати із додатком «Дія» портал електронних петицій – для спрощення процедури їхнього подання та подальшого підписання.

Про це розповів заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко. За його словами, також розглядається можливість подачі електронних петицій через платформу «Київ Цифровий».

«Для України це досить новий інструмент впливу, адже ми використовуємо е‑петиції тільки четвертий рік поспіль. Попри це вони стали першим кроком на шляху до електронної демократії нашої країни і здобули величезний попит серед киян…Відтепер підтримати петицію буде ще зручніше за допомогою додатків «Київ Цифровий» та «Дія» на власному смартфоні», – підкреслив Бондаренко.⠀

Він зазначив, що Київрада також розглядає внесення змін до Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, а також  зменшення кількості голосів для їхнього розгляду з 10 до 6 тисяч.

«Головною вимогою громадськості було зменшення кількості голосів для розгляду е-петиції, а також розподіл петицій на міські та районні. Нами було запропоновано затвердити цей розподіл до кінця вересня 2021 року. Для районних петицій буде потрібно зібрати ще меншу кількість голосів, ніж 6 тисяч, щоб оперативно розв’язувати локальні питання. Також планується щомісячно публічно висвітлювати етапи їхньої реалізації», – зазначив Бондаренко.

Як повідомлялося раніше, правила подання і розгляду петицій змінять.

Комментарии
Loading...