fbpx

Для будівництва житла потерпілим від «Еліта-центру» виділять дві ділянки – де розташовані

26

Дві ділянки в Деснянському районі загальною площею майже 400 га можуть виділити для будівництва житла для потерпілих інвесторів групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-Центр».

Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

«Ми напрацьовуємо алгоритми для вирішення проблеми сотень киян, які лишились без житла через махінації «Еліта-Центру». Найскладніше в цьому процесі – навіть не реалізація власне інвестпроекту, за яким вони отримають квартири, а відведення земельних ділянок, де такий проект буде втілено. І сьогодні ми на крок ближчі до нашої спільної мети», – зазначив Непоп.

Зокрема, йдеться про дві ділянки на вул. Милославській площею в 278,97 га та 96,2 га. Однак, за інформацією заступника голови КМДА, на даний момент ці ділянки перебувають у незаконному користуванні. Тому столична влада повертатиме їх місту.

«Департамент земельних ресурсів від імені Київради підготує та подасть до суду відповідну позовну заяву. Аби скасувати державну реєстрацію права постійного користування даними ділянками. Сьогодні вони незаконно перебувають у користуванні приватної компанії. Також справу розслідує Деснянська окружна прокуратура», – наголосив Непоп.

Позовну заяву подадуть до суду до 22 червня. При  цьому третьою стороною на стороні позивача залучать представників потерпілих інвесторів «Еліта-Центр».

>отримали житло.

Комментарии
Loading...