fbpx

Утриматися від шопінгу чи зустріти кохання. Сонячне затемнення та його вплив на знаки зодіаку

30

О 14.56 за київським часом відбудеться сонячне затемнення, яке вперше за досить тривалий час можна буде спостерігати на всій території України.

Над Україною Сонце буде закрите на 12%. У Києві за умови ясної погоди затемнення можна буде побачити, починаючи від 13:26, і до 15:03. Максимальної фази воно досягне о 14:15. Зрозуміло, для спостереження за затемненням необхідна ясна погода, за якої сонячний диск не буде закритий хмарами, і відповідний захист для очей. 

За астрологією  кільцеподібне сонячне затемнення 10 червня допоможе позбутися від непотрібного в вашому житті. Енергетика цього дня допоможе запустити нові життєві процеси – в цей період варто очікувати позитивних змін у житті. Головне – проявляти активність і не упустити шанс, який буде наданий вам долею.
 
Період сонячного затемнення підходить і для пошуку споріднених душ – можливо, ви зустрінете свою другу половинку. А ось робити поспішні висновки і приймати жорсткі рішення в стосунках з близькими і друзями астрологи не радять – важливо все зважити і обдумати.
 
Головне зберігати в цей період позитивний настрій і оптимістичний погляд на життя – з такими установками перенести сонячне затемнення по астрології буде набагато легше фізично і ментально.
 
Як вплине затемнення на знаки зодіаку?
 
Сонячне затемнення активує в Овнів проблеми з родичами, неприємності в поїздках, плітки, але знак зодіаку, що витримав випробування затемненням, зміцнить своє становище і зробить перехід на новий рівень.
 
Сонячне затемнення негативно вплине на фінансову сторону життя Тельців, але знак зодіаку зможе уникнути матеріальних проблем, якщо утримається від великих покупок в цей період.

Близнюкам в період червневого сонячного затемнення, щоб уникнути неприємностей, потрібно утриматися від зайвої цікавості, бажання спробувати щось заборонене і не вести себе як інфантильна дитина.

Під час затемнення, народжені під знаком Рака будуть перебільшувати небезпеку, відчувати незрозумілі страхи, вести себе пасивно і безініціативно.

Левам астрологи не радять що-небудь планувати в сонячне затемнення, так як все відбудеться з точністю до навпаки. Цьому знаку зодіаку потрібно проявити обережність в ці дні, щоб не втратити друзів, авторитет і підтримку з боку спонсорів.

Діви в дні затемнення зіткнуться зі змінами як позитивними, так і негативними – представників знака зодіаку може очікувати заміжжя або розлучення, конфлікти з батьками, чоловіком, начальником, втрата роботи і так далі.

Конфлікти чекають в сонячне затемнення і Терезів. У представників знака зодіаку можливі проблеми з навчанням, невдача в судових справах, сварка з чиновниками і державними органами, банкрутство, травма або хвороба під час поїздки і так далі.

Скорпіонам необхідно звернути увагу на проблеми зі здоров’ям. Негативний вплив затемнення може викликати матеріальні втрати, нещасні випадки, в тому числі аварії, затоплення квартири, несподівані фінансові та податкові перевірки.

Зміни в житті відбудуться і у Стрільців. Знак зодіаку чекає знайомство з майбутнім партнером, реєстрація шлюбу, активна громадська робота, підтримка впливової людини, рішення будь-яких юридичних питань. У перерахованих вище сферах життя можуть відбуватися і негативні моменти.

У Козерогів підвищується ймовірність погіршення умов праці, конфлікти з начальником або колегами по роботі, звільнення і проблеми зі здоров’ям.

Водолії в сонячне затемнення можуть закохатися, вийти заміж, завагітніти, відправитися у важливу подорож, почати активно займатися спортом, відкрити для себе нове хобі і навіть виграти в лотерею. Але всі перераховані події можуть відбутися і в негативному ключі.

Зміни у народжених під знаком зодіаку Риби торкнуться будь-яких сімейних справ, придбання або вирішення питань з нерухомістю, також здоров’я батьків і всіх членів сім’ї.

До слова, у червні 2021 також будуть магнітні бурі.   За  даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, у червні 2021 очікується одна магнітна буря класу G1.

Комментарии
Loading...