fbpx

Хто всравсь – невістка. Колишнього головбуха Мінкульту судитимуть за “переплату” 420 тисяч гривень

28

Колишнього головного бухгалтера Міністерства культури судитимуть через перерахування зайвих 420 тис. грн компанії, яка проводила конкурс на проєкт Музею Революції Гідності

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Шевченківська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно колишнього головного бухгалтера Мінкульту, який безпідставно перерахував 420 тис. грн компанії.

У ході розслідуванн підтверджено, що між Міністерством культури та компанією-нерезидентом був укладений договір про надання послуг з організації та проведення конкурсу проєктів на кращу пропозицію щодо об’єкта “Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні – Музею Революції Гідності”.

Відповідно до договору, загальна вартість послуги становила 2,5 млн грн. Мінкульт здійснив дві оплати на 23 та 52 тис. євро відповідно.

Читайте також: Мінкультури хоче зменшити штрафи за руйнацію об’єктів культурної спадщини – Прокопів

“Разом із тим, колишній головний бухгалтер Міністерства культури під час оплати послуг в євро не пересвідчився у правильності сплати суми коштів за договором, підписав платіжне доручення щодо перерахування коштів з рахунку міністерства на рахунок компанії-нерезидента та сплатив на 12 тис. євро більше, ніж необхідно, у тому числі зайвої оплати комісійної винагороди банку за купівлю іноземної валюти і комісійної винагороди за банківські послуги. В перерахунку в національну валюту збитки становлять близько 420 тис. грн”, – ідеться у повідомленні.

Обвинувальний акт скерований до суду.

Читайте також: Бо Мінкульт гальмує: Київрада просить Раду і Кабмін вирішити питання обліку пам’яток культури

Санкція статті передбачає до 5 років тюрми з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Комментарии
Loading...