fbpx

«ЄС» вимагає розслідувати дезінформаційну кампанію проти Порошенка

37

Неприпустимо розповсюдження фейків представниками влади.

Як ідеться в заяві «Європейської Солідарності», партія  подала звернення до Центру протидії дезінформації при РНБО України і до Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики з вимогою розслідувати дезінформаційну кампанію проти п’ятого Президента України, лідера партії Петра Порошенка.
 
Зазначається, що 10 червня 2021 року в засобах масової інформації низка українських ЗМІ, окремі народні депутати синхронно з підконтрольними кремлю російськими ЗМІ запустили фейкову інформаційну кампанію з метою дискредитації  Порошенка. Суть цієї кампанії полягає у системному розповсюдженні брехні, про нібито примусовий виклик на допит лідера української опозиції Петра Порошенка.
 
“Неприпустимо розповсюдження фейків представниками влади. Закликаємо Центр протидії дезінформації та Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки продемонструвати свою ефективність під час розслідування дезінформаційної кампанії проти Петра Порошенка.
Ми закликаємо вас вжити заходів для попередження розповсюдження фейків синхронних з російською пропагандою та повідомити про це платників податків”, – заявили в  опозиційній партії.
 
До слова, Медведчук “влетів” на гроші. Політик програв суд і тепер винен 300 тисяч гривень.
Комментарии
Loading...