fbpx

Медцентр замість протитуберкульозного диспансеру. Київрада погодила ще один інвестпроєкт

27

У Шевченківському районі знесуть застарілі будівлі нефункціонуючого протитуберкульозного диспансеру у провулку Чеслава Бєлінського, 6. Замість нього на території закладу за кошти інвестора побудують медичний центр. За попередніми підрахунками, обсяг інвестицій у цей проєкт складе близько 216 млн грн.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 10 червня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 84 депутати.

Як повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА, рішення стосується дозволу на знесення застарілих будівель та початок підготовки конкурсу із залучення інвестора.

Рішення Київради також передбачає проведення інвентаризації та незалежної оцінки об’єктів комунальної власності у пров. Чеслава Бєлінського, 6.

Орієнтовна загальна площа об’єктів становить 1153,0 кв. м. Це будівля поліклініки, підсобне приміщення та прохідна. Протитуберкульозний диспансер закрито з травня 2015 року.

Як стверджують у КМДА, будівлі диспансеру перебувають у незадовільному стані, їх подальша експлуатація є неможливою, оскільки не відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам та нормам.

Зокрема, інвестиційним проектом передбачається списання майна з відшкодуванням його вартості до бюджету Києва та будівництво сучасного медичного центру з паркінгом.

Згідно з орієнтовними техніко-економічними показниками проєкту, розробленими за попередніми розрахунками КП “Київське інвестиційне агентство”, обсяг інвестицій складатиме близько 216 млн грн.

У профільному департаменті запевняють, що знесення об’єктів відбуватиметься винятково після визначення переможця інвестиційного конкурсу, укладення договору та компенсації вартості комунального майна інвестором.

Киянам також нагадують, що протитуберкульозну допомогу жителям Шевченківського та Солом’янського районів надають на базі КНП “Фтизіатрія” за адресою: вул. Васильківська, 35.

До слова, така сама доля чекає на Київську міську клінічну лікарню №14 на вулиці Зоологічній – її зрівняють із землею, а ділянку віддадуть під будівництво нового медцентру із палатним відділенням, амбулаторно-поліклінічним закладом, пунктом швидкої допомоги та паркінгом на 49 м/місць. 

>не дозволили передати територію протитуберкульозного диспансеру у провулку Чеслава Бєлінського, 6 під житлову забудову.

Комментарии
Loading...