fbpx

Путін з 2010 року просив, щоб ні в якому разі Україна не отримала безвіз без Росії — Порошенко

47

Навіть серед населення був спротив і зневіра, люди казали, що безвіз тільки для п’яти тисяч заможних громадян.

 Про це в ефірі “Прямого” розповів п’ятий президент, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.

“Я вам ще одну таємницю відкрию. Путін постійно ходив ще з 2010 року і просив, щоб ні в якому разі Україна не отримала безвіз без Росії. Він хотів нас використовувати як прикриття. І весь час, ще я був міністром, ми чітко говорили: ми безвіз будемо отримувати самі, ми не будемо ні від кого залежати. Для мене це було питання життя і смерті”, – наголосив Порошенко.

П’ятий президент нагадав, що Україна 2014 року кардинально відрізняється від України 2021 року.

“Знаєте, який відсоток українців підтримував членство в НАТО у 2014 році? 16%. Ви знаєте, який відсоток українців готовий були підтримувати членство в ЄС? 32%. І для того, щоб переконати українців – бо без підтримки людей ти нічого не зробиш – треба було, щоб вони поїхали та самі побачили”, – зазначив він.

Політик також нагадав, що навіть серед населення був спротив і зневіра, люди казали, що безвіз тільки для п’яти тисяч заможних громадян, щоб вони їздили:

“Ні, я їм сказав, – лоукости… Коли були квитки по 20, 30 чи 40 євро туди й назад. І українець, якщо він заздалегідь купить собі квиток, Братислава чи Відень не будуть для нього захмарною мрією. Це абсолютна реальність. А коли вони вже повернулися, їх не треба було агітувати за Європейський Союз, бо вони ставали “україноботами” і “європоботами”. І ніхто вже їх не переконає”. 

>вступив у силу 11 червня 2017 року.

Комментарии
Loading...