fbpx

Скандал довкола гасла “Героям Слава!” на формі збірної України: голова УАФ заявив про компроміс з УЄФА

66

Українська асоціація футболу (УАФ) досягла “переможного компромісу” з Союзом європейських футбольних асоціацій (УЄФА) щодо гасла “Героям Слава!” на формі збірної України.

 

Про це на своїй Facebook-сторінці написав голова УАФ Андрій Павелко.

За його словами, УАФ і УЄФА домовились, що на період проведення матчів турніру до раніше затвердженого дизайну форми, на внутрішній стороні футболок, буде додано ще один елемент – це затверджена вранці виконкомом УАФ велика емблема національних збірних з мапою України, Тризубом та ще одним написом “Слава Україні”.

Гасло “Героям Слава!” буде розміщене за мапою, у центрі обрисів кордонів єдиної України”, – пояснив Павелко.

Він додав, що такий дизайн форми матимуть виключно наші гравці на Євро-2020.

А  мільйони охочих матимуть змогу придбати екіпіровку національної збірної України у презентованому дизайні, де зберігаються гасла: “Слава Україні” та “Героям Слава!”, зображення карти України з її неподільними кордонами — з Кримом, Донецьком, Луганськом і тисячами інших міст.

Як повідомлялось, національна збірна України з футболу виступатиме на Євро-2020 в особливій формі з обрисом України з Кримом і гаслами “Слава Україні!” та “Героям слава!” У РФ такий дизайн назвали “відчайдушною художньою акцією” і не забули згадати Бандеру. Попри це форму затвердили в УЄФА. У відповідь Російський футбольний союз направив лист протесту до УЄФА, який частково задовольнили, зобов’язавши українську збірну прибрати з форми слоган “Героям Слава!” Через це голова Української асоціації футболу Андрій Павелко терміново вилетів у Рим на перемовини з представниками УЄФА.

Раніше Шевченко оголосив остаточний склад збірної України на Євро-2020.

Комментарии
Loading...