fbpx

У цьому році буде створено 4 нових Інклюзивно-ресурсних центрів, ще 5 заплановано на наступний

102

Особлива увага у столиці приділяється розвитку мережі інклюзивно-ресурсних центрів столиці та приведення її у відповідність до кількості дитячого населення міста.

Про це повідомила лідерка «ЄС» у Київраді Марина Порошенко під час відкриття он-лайн тренінгу «Роль ІРЦ в провадженні якісного інклюзивного навчання».

Відкриваючи тренінг, Марина Порошенко підкреслила важливість постійного навчання та підвищення рівня кваліфікації працівників інклюзивно-ресурсних центрів.

«Ваша роль є надзвичайно важливою для десятків тисяч дітей з особливими освітніми потребами. Адже саме від вашого професіоналізму залежать якість оцінки розвитку дитини, ефективність формування .індивідуальної навчальної програми дитини, взаємодія з батьками та інклюзивними навчальними закладами. Я переконана, що освітяни, батьки та діти мають стати єдиним міцним трикутником взаємодії на благо дітей з особливими освітніми потребами», – наголосила депутатка.

За словами Порошенко,  наразі, спільно з Департаментом освіти і науки міста Києва, особлива увага приділяється розвитку мережі інклюзивно-ресурсних центрів столиці та приведення її у відповідність до кількості дитячого населення міста. Так, за ініціативи Марини Порошенко, у 2021 році в Києві буде створено 4 нових ІРЦ, ще 5 заплановано на наступний рік.

Відомо, що до тижневої навчальної програми тренінгу були залучені кращі фахівці України та Молдови. Під час навчання працівники ІРЦ м. Києва зосередять увагу на ролі та обов’язках інклюзивно-ресурсних центрів в системі інклюзивної освіти, питаннях комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, індивідуалізації процесу навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії та взаємодії ІРЦ з іншими учасниками розвитку і просування інклюзивної освіти.

До слова, завдяки утворенню Центру реабілітації понад 11 тисяч маленьких киян отримають допомогу. Ідеться про новий комунальний некомерційний заклад буде створено шляхом приєднання спеціалізованих дитячих санаторіїв до Київської міської дитячої клінічної туберкульозної лікарні.

Комментарии
Loading...