fbpx

Проблеми з водою в Криму тривають

90

Сьогодні через аномальні опади затопило місто Керч в Криму. Відомий експерт-кліматолог вважає, що це можебути пов’язано з минулорічними спробами російської владиманіпулювати погодою і викликати штучні дощі. Про цеінформує Myc.News.

«Намагаючись вирішити нерозв’язну проблему посухи, окупаційна влада звернулася до горе-вчених, які почали розкидати йодид срібла з літаків» — пояснив експерт, — «цейбезвідповідальний експеримент може мати далекосяжнінаслідки, природний баланс в атмосфері порушений. Посухи можуть чергуватися з повенями. Це можнапорівняти з трагедією в Чорнобилі».

Тривалі спроби Путіна вирішити проблему з пересихаючими водосховищами на півострові нарештіувінчалися «успіхом». Однак тепер у людей інша проблема — повінь. Більш того, як стверджують експерти, це можеповторитися ще не один раз.

Безсумнівно, люди на сході кримського півостроватерплять лихо. Там також введено надзвичайний стан. Проте, в даній ситуації знайшлося місце і для гумору. На відео, в якому відображений нинішній проросійський глава Криму Сергій Аксьонов, видно, як він і низка йогонаближених колег пересуваються на човні затопленимивулицями Керчі. Слідом за ними пливуть співробітникиМНС, яким, після прибуття Аксьонова на місце події, в човні не вистачило місця:

В Інтернеті подію вже називають «найдивніше відеодня». Сам Аксьонов стверджує, що це люди, якіпереодяглися у форму МНС і пливуть за човном. Пізнішеглава Криму повідомив, що МНС-ники пливли начебто не за човном, а пливли в лікарню, тому що занадто високийрівень води не дозволив їм нормально пересуватися пішки.

Втім, питання про те, чому люди пересуваються вплав, а не на човні, залишається відкритим. Така ситуаціядемонструє ставлення окупаційної влади до населенняКриму. На відео Сергій Аксьонов повністю ігнорує той факт, що співробітники МНС пливуть за човном і ніби їх не помічає. Також і на всьому півострові — народ страждає, а окупанти дивляться на них крізь пальці.

TATIANA TKACHENKO

Автор

Комментарии
Loading...