fbpx

Всьому голова. Скільки ліжок для COVID-хворих у Києві забезпечені киснем

29

У комунальних медзакладах столиці киснем забезпечені 97% ліжок, призначених для хворих на COVID-19.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко за результатами інспекції лікарень, що включені до першої та другої хвиль госпітальних баз для прийому хворих на коронавірус.

Серед проінспектованих медзакладів:

  • Київський міський центр радіаційного захисту населення міста Києва від наслідків Чорнобильської катастрофи, де 180 із 270 ліжок можуть бути розгорнуті для надання медичної допомоги хворим з підозрою або з підтвердженням захворювання на COVID-19. Усі вони також повністю забезпечені киснем. Протягом грудня 2020-квітня 2021 у закладі було проліковано від COVID 1162 пацієнти;
  • Київський міський центр нефрології та діалізу – 70 із 80 ліжок можуть бути розгорнуті для надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю з підозрою або з підтвердженням захворювання на COVID-19. Усі ліжка на 100% забезпечені киснем за рахунок кисневих точок та концентраторів. У відділенні з вересня 2020 р. до червня 2021 року було проліковано понад 400 пацієнтів.
  • Київська міська клінічна лікарня № 3. Тут 320 із 420 ліжок можуть бути розгорнуті для надання медичної допомоги хворим з підозрою або з підтвердженням захворювання на COVID-19. Усі вони повністю забезпечені централізованим киснем – із 1 квітня 2021 року у закладі була підключена киснева станція потужністю 6 тонн. Загалом у лікарні за березень-квітень 2021 року було проліковано від COVID-19 майже 900 пацієнтів

За словами Ганни Старостенко, кошти на встановлення або ремонти систем киснепостачання було передбачено як із державного, так і з міського бюджетів.

На сьогодні у деяких лікарнях ще тривають ремонті роботи, утім більшість із них вже забезпечені централізованим киснем”, – розповіла чиновниця.

Вона нагадала, що попри максимальну готовність усіх закладів та медичних працівників до третьої хвилі епідемії найбільш ефективний спосіб запобігти важкому перебігу хвороби COVID-19 – це вакцинація, і закликала киян не зволікати та записуватися на щеплення. 

Читайте також: Київ почали готувати до третьої СOVID-хвилі

>Готові до третьої хвилі? Скільки ліжок можуть розгонути в столиці

Комментарии
Loading...