fbpx

Звернення про допомогу надходять постійно. Марина Порошенко про фінансування медзакладів

33

Марина Порошенко закликає розблокувати питання фінансування медичних заходів із програм депутатських фондів оскільки уже другий рік поспіль блокується порядок використання депутатських коштів у розділі програми охорони здоров’я.

Про це під час пленарного засідання Київради заявила голова профільної комісії, лідерка «Європейської Солідарності» в Києві Марина Порошенко.

В умовах пандемії коронавірусу, коли медична галузь потребує активної підтримки, депутати не можуть спрямувати додаткові кошти через свої депутатські фонди. Адже реформа передбачає фінансування медзакладів виключно з бюджету держави через Національну службу здоров’я України»,

– пояснила Марина Порошенко.

Вона наголосила, що до усіх депутатів постійно надходять звернення щодо необхідності підтримки медичної галузі, але через правові колізії вони не можуть надавати таку допомогу.

Тому депутатський корпус спільно з виконавчим органом має донести проблему до органів центральної влади та розблокувати питання фінансування медичних заходів із програм депутатських фондів»,

– підкреслила Марина Порошенко.

Читайте також: Київ зобов’язаний забезпечити послугою супроводу дітей під час інклюзивного навчання – Марина Порошенко

Комментарии
Loading...