fbpx

У Києві знищили амброзію на площі 100 га – скільки всього “зараженої” території

68

У Києві четвертий рік поспіль ведуть активну боротьбу з амброзією – бур’яном, що вважається одним із найнебезпечніших рослинних алергенів. Період його цвітіння розпочинається наприкінці липня і може тривати до перших заморозків. Кожна така рослина виробляє до мільярда пилкових зерен, які вітром можуть розноситися на сотні кілометрів. Наразі у столиці небажаного гостя знищили на території 100 га із виявлених 170 га.

Як розповіли у Київраді, найдієвішим методом знищення шкідливої рослини є не скошування чи видалення з коренем, а обробка екологічно безпечним методом – препаратом “Амбростоп”, який виготовляють на основі природного мінералу бішофіт. Він не містить пестицидів (гербіцидів), агрохімікатів чи інших небезпечних хімічних сполук.

Після обробки ним амброзія в’яне, її пилок стає стерильним, тобто не викликає алергії, а насіння стає фертильним. Препарат безпечний для здоров’я та життя людей і тварин, не здійснює негативного впливу на навколишнє середовище, не утворює токсичних сполук у повітряному середовищі і стічних водах у присутності інших речовин.

Наразі у столиці амброзію виявили на території близько 170 га та обробили препаратом 100 га.

Читайте також: Не куштувати і навіть не нюхати. Топ-3 отруйні рослини, якими краще милуватись здалеку 

> потрібно бути обережними.

Комментарии
Loading...