fbpx

У “Скрябіна” вкрали авторські права на пісні: деталі

380

Один із засновників гурту «Скрябін» Ростислав Домішевський заявив, що не має авторських прав на свої хіти, написані для групи. Крім того, колишніх учасників музичної формації і авторів пісень, та компанію «Мун рекордс» звинувачують у рейдерстві.

Один із засновників гурту «Скрябін» Ростислав Домішевський заявив, що не має авторських прав на свої хіти, написані для групи. Крім того, колишніх учасників музичної формації і авторів пісень, та компанію «Мун рекордс» звинувачують у рейдерстві. Про це Домішевський написав у своїй колонці для видання «Українська правда».

«Про те, що команда «Скрябін» не має прав на свої пісні ми дізналися в 2018 році. Повідомила нам про це на зустрічі директор ТОВ «Кузьма Скрябін» Людмила Зубрій. Компанія зареструвала 100% прав на всі пісні групи, вказавши авторство лише Андрія Кузьменка – Кузьми.

Людмила з дитячою безпосередністю відповіла, що перед цим не змогла нас знайти і узгодити реєстрацію прав. Уявляєте?!

Мій профіль в Фейсбук існує з 2009 року, номер мого телефону знають сотні людей з шоу бізнес середовища і в нас маса спільних друзів з Світланою, дружиною Андрія. Але знайти нас для ТОВ «Кузьма Скрябін» стало непосильним.

Більше того, сьогодні ТОВ «Кузьма Скрябін», разом з мамою Кузьми почали голосну інформаційну кампанію, звинувачуючи нас, колишніх учасників групи і авторів пісень, та компанію «Мун рекордс» у рейдерстві», – ідеться у дописі.

Читайте також: Як виглядатиме Алея нот Кузьми Скрябіна на Позняках – візуалізація 

Домішевський також спростував кілька міфів щодо творчості групи, вказавши, що складу «Скрябіна», окрім Андрія Кузьменка, входили ще чимало музикантів та вокалістів. Крім того, пісні писав не лише Кузьма, а й Ростислав Домішевський, Сергій Гера, Андрій Підлужний і Олексій Зволінський. Є пісні написані на тексти Андрія Штурми. Усі автори зазначені на обкладинках касет і компакт-дисків групи, які виходили в період 1992 – 2003 років.

Музикант заперечив що компанія «Мун рекордс» і колишні учасники групи намагаються вкрасти авторство Кузьми».

«Усі авторські права Андрія в повному об’ємі є незаперечними і визнаються іншими авторами групи «Скрябін». Це якраз новостворене після смерті Кузьми ТОВ «Кузьма Скрябін» нишком отримало нову державну реєстрацію і стало заперечувати авторські права інших авторів, і тим самим примусили їх розпочати боротьбу за відновлення справедливості. Фактично рейдерами і крадіями авторських прав пісень групи Скрябін є ТОВ «Кузьма Скрябін», – вказав Домішевський.

Читайте також: “Старі фотографії”. До 6 роковин Скрябіна вийшов кавер на незвичних інструментах

Він також звернувся до родини Андрія Кузьменка і керівництва ТОВ «Кузьма Скрябін» із проханням тверезо оцінити ситуацію, визнати за іншими авторами належні їм права, так як їх визнавав Андрій. 

 > 

Комментарии
Loading...