Керівник столичного дитсадка спростовує звинувачення в знущанні з дітей

Керівник київського «Центру АВА-терапії» Олена Цимбаленко, яку правоохоронні органи звинувачують у тортурах і знущанні з дітей спростувала поширювану про неї та інших співробітників дитячого центру інформацію.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

“Впроваджували хлопчика-стажиста, який, судячи з усього, встановив приховані камери. Зараз із цих відео нахапали уривки як то, утримання дитини на стільці, фізичні вправи, обмеження пересування, фіксація під час істерики та інтерпретують то все, як жорстке поводження”, – написала вона.

За словами Цимбаленко, батькам дітей начебто демонструють отримані з камер спостереження кадри і начебто змушують писати заяви. Вона додала, що за відмову батькам нібито погрожують позбавленням батьківських прав.

Вихователька також додала, що сама нібито не бачила відео, на яких показані кадри знущань над дітьми.

“Батьки, які бачили, кажуть, що все там нормально і ніякого незрозумілого моменту немає”, – зазначила Цимбаленко.

Вона також розповіла, що люди вже отримали результати експертизи, проведеної Інститутом психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків Міністерства охорони здоров’я України, в якій нібито сказано, що ні Цимбаленко, ні інші працівники “Центру АВА-терапії” не є фахівцями.

За словами Цимбаленко, у постановах не вказані прізвища експертів, але присутнє прізвище дружини завідувача Відділу психічних розладів дітей та підлітків Ігоря Марецнковського.

Керівниця центру звернулася до нього з проханням прокоментувати цю інформацію.

Нагадаємо, що вчора, 15 лютого, чотирьом вихователям дитячого садочка в Києві повідомлено про підозру у катуванні дітей. За даними слідства, вони карали дітей за їх поведінку і невиконання вказівок, завдаючи їм сильного фізичного болю та моральних страждань.

Фото: відкриті джерела

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *