Розпалімо жіночу пристрасть

Ваше жіноче сексуальне бажання більше схоже на згасаючу вуглинку, ніж на розбурханий вогонь? Якщо так, відновіть свою сексуальну енергію за допомогою цих порад щодо стимуляції жіночого лібідо!

Як підвищити лібідо?

Проблеми з лібідо у жінок насправді зустрічаються частіше, ніж ви думаєте. Вважається, що в усьому світі від 10% до 50% дорослих жінок відчувають сексуальні проблеми, пов’язані з сексуальним бажанням. Для покращення роботи статевих органів можна купити жіночі збуджувачі в інтернет-аптеці https://pharmukraine.org/ua/zhenskie-vozbuditeli.html. Щоб насолоджуватися ночами нестримної пристрасті, ви можете прийняти збудник у вигляді таблетки чи порошку. Препарати не тільки допоможуть жінці повернути бажання кохатися, а й зроблять оргазми більш яскравими та чуттєвими.

Чому немає статевого потягу?

Із відсутністю жіночого статевого потягу пов’язують ряд потенційних факторів:

  • фізіологічні причини: гормональні коливання (брак естрогену та/або тестостерону, прийом контрацептивів, годування груддю, менопауза), біль під час статевого акту;
  • психологічні причини: травма, погане сприйняття сексуальності, хронічний стрес, депресія;
  • причини стосунків у парі: постійний пошук сексуальної активності, невідповідність статевого потягу, одноманітність;
  • контекстні причини: накопичена втома, пов’язана з роботою, домашніми справами, вихованням дітей…

Але не бійтеся, жінки: інколи достатньо лише однієї невеликої зміни, щоб відновити мляве лібідо або посилити наявне сексуальне бажання.

Масаж з ефірними маслами-афродизіаками

Ароматерапія має свої еротичні секрети. В комплексі з жіночими збудниками надає ще більший ефект. Своїм солодким п’янким ароматом ефірна олія іланг-іланг розслаблює жінку, стимулюючи її почуття. У поєднанні з трояндою чи жасмином він забезпечує особливо чуттєву синергію. Завжди розбавляйте мигдальною олією! Для досягнення оптимального ефекту нанесіть кілька крапель на поперек і нижню частину живота. А ще краще, дозвольте своєму партнеру помасажувати вас ним для гарантованої близькості.

Еротична атмосфера допоможе розбудити сексуальний апетит

Можливо, все, що вам потрібно зробити, щоб «підвищити градус», це створити правильну атмосферу у спальні. Присвятіть себе чуттєвим насолодам, щоб швидко розпалити іскру бажання та відродити ваше лібідо. Ароматичні свічки, пахощі, м’яке освітлення, атласні простирадло муть підняти вас на сьоме небо! Можна підвищити сексуальну життєву силу, займаючись йогою! Вважається, що певні пози стимулюють центр лібідо, розташований у сакральній чакрі.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *