У лютому на Чернігівщині подано 47 заяв за програмою «Власна справа» проєкту «єРобота»

На початку лютого стартувала перша цього року хвиля подачі заяв на отримання мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу. За її результатами на Чернігівщині подано 47 заяв.

Як повідомили в обласному центрі зайнятості, загалом у 2023 році передбачено 20 хвиль. Стати учасником програми та отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, які не мають досвіду в бізнесі.

Сума фінансової підтримки становить від 50 тис. до 250 тис. грн в залежності від кількості створених робочих місць і це, до речі, є обов’язковою умовою. Грантові кошти можна витратити на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення, рекламу тощо. Повернення коштів передбачається шляхом сплати податків і зборів, зокрема за працевлаштованих осіб.

Як отримати мікрогрант?

Процедура досить проста. Треба подати заяву та бізнес-план через портал «Дія». Потім, після проведення «Ощадбанком» оцінки ділової репутації заявника (за умови позитивного рішення), пройти онлайн-співбесіду з фахівцями обласного центру зайнятості та чекати остаточного рішення Державного центру зайнятості.

Нагадаємо: торік на Чернігівщині прийнято 81 позитивне рішення про надання мікрогранту на створення або розвиток бізнесу. Сума грантових коштів склала понад 19 млн грн. Завдяки реалізації цієї програми в області буде створено майже 180 нових робочих місць.

Умови надання мікрогранту — на офіційному сайті «єРобота». Проконсультуватися можна Telegram-каналі.

Джерело: https://cg.gov.ua

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *