У Києві відновили будівництво метро на Виноградар

У столиці на метро Виноградар вже збудовано один тунель між станціями, будівельники розпочинають будівництво другого.

Про це розповів начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський в інтерв’ю ТСН.

“З початком війни та запровадженням воєнного стану генпідрядник АТ „Київметробуд“ повідомив Київський метрополітен щодо відсутності можливості виконання робіт по будівництві метро на Виноградар. Тобто будівництво нових станцій було зупинене. Зараз генпідрядник все ж таки відновив будівельні роботи”, – сказав Брагінський.

За словами начальника Київського метрополітену, на темпи будівництва впливає поточна ситуація. Адже бригади будівельників і всі, хто залучений до будівництва, під час повітряної тривоги повинні бути у безпеці.

Крім того, уповільнює робочий процес нестабільне електропостачання. Але попри труднощі, які виникають через війну, столична влада та метрополітен докладають максимум зусиль, щоб цей проєкт продовжувався.

“Сьогодні дуже важко назвати чіткий термін закінчення робіт. Бо неможливо спрогнозувати навіть те, що буде завтра. Але можу сказати, що зараз генпідрядник зосередив роботу над тими ділянками, які потребують першочергового виконання робіт. Нам потрібно насамперед ліквідувати техногенну небезпеку – закріпити вже збудовані тунелі і накрити їх, а потім перейти до будівництва другого тунелю від станції “Мостицька” до станції “Сирець”. Один тунель між ним довжиною 1249 метрів вже збудований, тепер потрібно побудувати другий. Як і раніше, його буде будувати прохідницький щит “Галина”, — зазначив Брагінський.

Раніше ми писали, що АТ “Київметробуд” оприлюднило відео з кількох ділянок будівництва метро на Виноградар.

Фото: відкриті джерела

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *