24 лютого в Києві відбудеться показ фільму «Лариса Кадочникова. Війна» та творча зустріч з актрисою промо

Кадочникова – легенда українського кіно, виконавиця ролі Марічки в культовому фільмі Сергія Параджанова «Тіні забутих предків».

24 лютого о 18:00 в осередку Кіноспільнота в Будинку кіно (Київ, вул. Саксаганського, 6) відбудеться творча зустріч із видатною актрисою Ларисою Кадочниковою та національна прем’єра фільму «Лариса Кадочникова. Війна».

Лариса Кадочникова – легенда українського театру та кіно, виконавиця ролі Марічки в культовому фільмі Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» на своєму творчому вечорі розповідатиме про свій «фронт», про сьогодення, про життя і про кіно.

Після зустрічі на глядачів чекатиме прем’єра фільму Дмитра Томашпольського «Лариса Кадочникова. Війна», обговорення картини та фотосесія з актрисою.

24 лютого 2022 року  розпочалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Під час облоги Києва Лариса Кадочникова  відмовилась евакуюватися і залишалась у місті. Виникнення нової реальності, у якій поєдналися  минуле, сучасне і майбутнє,  спогади,  роздуми, мрії.  Війна триває…

Документальний фільм створений на матеріалах партизанської зйомки Києва, цитат з інтерв’ю та монологів актриси, документування вибухів міськими камерами спостереження й блогерами, зйомок із театру та кадрів із фільмів за участі Лариси Кадочникової.

Дмитро Томашпольський зняв незалежний фільм про знакову акторку та культурних діячів, які, за його словами, «тримають небо над Києвом». Тут немає жодного слова пропаганди. Нова робота кінорежисера підводить своєрідний підсумок тривожного й багато в чому вирішального для України періоду.

У фільми взяли участь: музикант Олег Фагот Михайлюта; мистецтвознавець, професор Вадим Скуратівський; кінознавець та письменник Сергій Тримбач; колекціонер та меценат Олександр Брей.

Режисер, камера, звук, монтаж – Дмитро Томашпольський.

Виробництво Кінокомпанії Гагарін Медіа, 2022 р.

Продюсер – Олена Дем’яненко.

Музика – Fahot -Mantra

Інформаційна підтримка – Телеканал «Київ»

Подія на Фейсбуці.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *