Справа Тлявова: обвинуваченим продовжили запобіжні заходи

Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд ще на два місяці подовжив міру запобіжного заходу чотирьом обвинуваченим у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова. Також до суду більше року не надходять результати експертиз, тому засідання перенесли. 

Про це повідомив адвокат Віктор Чевгуз, пише Суспільне

“Суд погодив клопотання прокурора. Я ж просив, щоб призначили нічний арешт. Він (обвинувачений Іван Приходько — ред.) здоровий мужик сидить вдома, годувати його нікому. Також у нього двоє малолітніх дітей. які ходять в школу. Тобто 4 члени сім’ї позбавлені конституційних прав на життя”, – сказав адвокат Чевгуз.

Відтак, Дмитро Кривошей та колишній поліціянт Володимир Петровець залишаються під заставою, син Петровця, який на момент скоєння злочину був неповнолітнім — під зобов’язанням матері, а ще один колишній поліцейський Іван Приходько під цілодобовим домашнім арештом. Місяць тому Приходька звільнили з-під варти та зобов’язали виплатити компенсацію понад 9000 тисяч євро через рішення Європейського суду з прав людини.

До суду все ще не надійшли результати двох експертиз, які призначили більше року тому. Вони мають встановити:

  • чи могла куля прямим пострілом або рикошетом влучити в лоба хлопчику, якщо стріляли з ґанку визначеного будинку;
  • чи міг статися рикошет від каменя або залізобетонного стовпа, які виявили поруч із місцем злочину?

“У мене вже ні здоров`я, ні сили немає. Що вони тягнуть?! Як це так, більше ніж 7 місяців минуло, а вони (експертні установи – ред.) до цих пір, с*ки, висновок не зробили?! Суд по два запити на місяць дає, а вони навіть відповісти не можуть чому не можуть надати висновок”, – поскаржилась бабуся Олександра Тлявова.

Раніше ЗМІ писали, що експертизи перебувають на завершальному етапі, висновки мають надійти у лютому. Наступне засідання заплановане на 23 березня.

Нагадаємо, 31 травня 2019 року Кирило Тлявов, гуляючи на подвір’ї, отримав вогнепальне поранення голови і помер через три дні у лікарні. З’ясувалося, патрульні поліцейські в цей час поряд розважалися зі зброєю: вони зробили 10 пострілів по імпровізованих мішенях у бік громадського місця, де перебував 5-річний Кирило. Cуд Києва взяв під варту поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька. Проте остаточних результатів справи досі немає.

Фото: Відкриті джерела

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *