Жителі сіл на Чернігівщині знаходять вибухонебезпечні предмети

10 березня сапери групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Чернігівській області здійснили два залучення на повідомлення щодо виявлення громадянами вибухонебезпечних предметів у селах Красне і Старий Білоус Чернігівського району.

Про це повідомляють у головному управлінні ДСНС України у Чернігівській області.

За їх результатами піротехніки вилучили три одиниці вибухонебезпечних предметів, зокрема: 1 ручну гранату РГ-42 і дві реактивні системи залпового вогню РС-220 «Ураган» із небезпечними касетними елементами. Ці боєприпаси було транспортовано на спеціальному автомобілі підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням всіх правил безпеки на сортувальний майданчик, де в подальшому вони будуть знищені.

Рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням бути уважними й обережними, і в разі виявлення таких предметів у жодному разі їх не торкайтеся, не намагайтеся їх перенести або розібрати, відійдіть від місця знахідки на безпечну відстань (не менше як 100 м) і повідомте екстрені служби за номерами 101 або 102.

Особливо це стосується мешканців тих населених пунктів, на території яких відбувалися активні бойові дії, а також які тривалий час перебували під окупацією російськими військами.

Жителі сіл на Чернігівщині знаходять вибухонебезпечні предмети

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *