Псевдобанкір заволодів коштами чернігівця

Псевдобанкір заволодів коштами чернігівця в сумі 29 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв, які видають себе за працівників банківських установ. Про це повідомляють у поліції Чернігівської області.

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки. Представляючись співробітниками банків, шахраї випитують секретні дані і можуть отримати доступ до ваших рахунків.

Учора, 13 березня, до поліції звернувся 74-річний мешканець Чернігова, який повідомив, що йому зателефонував невідомий і назвався співробітником служби безпеки банку. Під час розмови потерпілий повідомив незнайомцю реквізити своєї картки та код із смс-повідомлення. Після чого виявив зникнення приблизно 29 тисяч гривень зі свого банківського рахунку.

За цим фактом слідчий поліції відкрив провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Поліція наполегливо рекомендує: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з переведенням коштів, по телефону нікому не розповідайте жодних відомостей зі своєї картки. Якщо висувають умову, що для виконання певних дій треба повідомити пін-код вашої картки або одноразовий пароль із смс-повідомлення — негайно завершуйте розмову. Це шахрай! Усі операції щодо безпеки картки проводьте тільки особисто у відділенні банку.

Пам’ятайте: справжній банківський працівник не має права питати у вас секретні дані картки і ніколи цього не робитиме. Так вчиняє тільки шахрай.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *