20-річному хлопцю з Чернігівщини потрібна допомога на лікування

Біда завжди приходить невчасно і навіть молоді люди не застраховані від викликів долі. Нещодавно для 20-річного Сергія Білоуса з села Тихоновичі Корюківського району, який тільки починає своє молоде життя, як грім серед ясного неба, пролунав страшний лікарський вердикт – апластична анемія тяжкого ступеня. Це коли кістковий мозок не виконує належно своїх функцій.

Хвороба тяжка, боротьба з нею виснажлива і тривала, з чим самотужки звичайній родині не впоратися. 

«Сергій працює в Прибині слюсарем-ремонтником на зерносушарці. Тато в нас різноробочий у Тихоновичах. Єдине, в мене є маленьке підприємство, але на сьогодні навіть на мінімалку не заробляю», – розповідає сестра Сергія Білоуса Людмила.

Однак відсутність грошей – не єдина проблема, перед якою постала родина хлопця.

«Для лікування Сергія потрібен препарат «АТГАМ». І тут ми фактично опинилися в глухому куті, бо цьогоріч цей препарат не отримав ліцензії в Україні. Відповідно, в нашій державі ми його купити не можемо.

Дізнавалися, що препарат є за кордоном, у Польщі. Але щоб його отримати, потрібно їхати до Польщі на лікування. Аби лікування там було безкоштовним, потрібно пройти не одне пекельне коло – отримати статус біженця, потім ходити по лікарях, здавати купу аналізів, які брат уже зробив в Україні. Це все потребує багато дорогоцінного часу, якого особливо немає, а хвороба прогресує…

Також є платний варіант лікування, але нам казали, що все обійдеться в десятки тисяч євро, що для нашої простої родини взагалі захмарно. Адже аналізи, перебування в клініці і саме лікування коштуватиме грошей», – зазначає Людмила.

20-річному хлопцю з Чернігівщини потрібна допомога на лікування

20-річному хлопцю з Чернігівщини потрібна допомога на лікування

.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *