Чернігівщина провела двох Захисників в останню путь

У мужній боротьбі за свободу та Незалежність України загинули двоє наших земляків і сьогодні їх провели в останню путь. Про це повідомляють у Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Солдат Хоменко Степан Вікторович народився 16 серпня 1990 року в Козельці.

Чернігівщина провела двох Захисників в останню путь

Тут ріс і навчався, закінчив місцеву загальноосвітню школу №2, пізніше проходив строкову військову службу у лавах ЗС України.

До захисту Батьківщини Степан долучився ще у 2014-му, того ж року взяв безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України.

Після початку повномасштабної війни чоловік вкотре став до лав Захисників і у серпні 2022 року потрапив до складу 58-ї окремої мотопіхотної бригади. Разом із побратимами він вирушив на оборону східних кордонів держави, віддано виконуючи свій військовий і громадянський обов’язок з захисту територіальної цілісності та недоторканості рідної землі.

6 березня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині Хоменко Степан загинув. Попрощалися з воїном на його малій батьківщині.

Солдат Кійков Олександр Васильович народився 6 січня 1977 року в Ніжині.

Чернігівщина провела двох Захисників в останню путь

У 1992 році закінчив місцеву ЗОШ №1, після чого почав навчатися у ПТУ №35.

До подій 24 лютого 2022 року чоловік працював оператором на АЗС, водієм і старшим лаборантом у Ніжинському агроколеджі, але з перших днів повномасштабного ворожого вторгнення став на захист рідного Ніжина. У грудні 2022-го разом із побратимами у складі військової частини А7329 Олександр вирушив на схід, де в мужній боротьбі давав гідну відсіч російським окупаційним військам.

31 грудня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині Кійков Олександр загинув. Попрощалися з Героєм-земляком у його рідному місті в Соборі Всіх Святих.
Не забудемо Героїв, не пробачимо ворогам!

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *