Газові варильні поверхні

Варильні поверхні – зручний та компактний аналог звичайної кухонної плити. Основна відмінність цього приладу від стандартного варіанту полягає у тому, що його можна встановити окремо від духової шафи. Це зручно одразу з декількох причин. По-перше, якщо у вас невелика кухня, ви можете використовувати тільки поверхню і не встановлювати духовку. По-друге, якщо ви все ж таки використовуєте духову шафу, ви можете встановити її у будь-якому зручному для вас місці. Це дозволяє суттєво вплинути на ергономіку вашого приміщення.

Варильні поверхні відрізняються одна від одної типом підключення, габаритами та матеріалом.

За типом підключення варильні поверхні поділяються на електричні та газові. Найбільш практичним та популярним на ринку України є саме варіант з підключенням до газу. Більшість домівок продовжує використовувати саме магістральну подачу газу, тому, без газової варильної поверхні просто не обійтися.

Варильні поверхні газові можуть мати різні розміри та кількість конфорок. Зазвичай, це моделі на три, чотири чи п’ять конфорок. Існують також дуже компактні моделі з двома конфорками. Якщо ваша кухня має невелику площу і вам не потрібно готувати дуже багато їжі, дві конфорки – зручний варіант. Якщо ви готуєте часто і маєте велику родину, зверніть увагу на більші варіанти з кількістю від трьох до п’яти конфорок відповідно.

Матеріал газових варильних поверхонь також може бути різним. Існують сталеві, емальовані та скляні варіанти.

Моделі зі сталі є досить стильними та виглядають привабливо. Але, такий варіант поступається іншим за практичністю. Адже, на сталі часто залишаються дрібні подряпини.

Емальовані поверхні – звичний та стандартний варіант. Зазвичай, така поверхня має білий колір та підходить будь-якому інтер’єру.

Скляні газові поверхні – це найбільш практичний та міцний матеріал. Пошкодити його доволі складно – тільки за умови, якщо відбудеться дуже сильний удар. В усіх інших випадках, скляні поверхні добре витримують усі можливі навантаження.

На що звернути увагу при встановленні газової варильної поверхні

По-перше, зробіть заміри на власній кухні. Варильна поверхня має бути встановлена на відповідний дистанції від вашої витяжки. Зазвичай, нормою є висота від 75 см і вище. При такій відстані полум’я від конфорок не буде добиратися до фільтрів на витяжці, а отже не пошкодить її.

По-друге, ширина варильної поверхні не має перевищувати ширину витяжки. В іншому випадку, витяжка не зможе забезпечити стовідсоткове очищення повітря на кухні від неприємних запахів.

По-третє, зробіть заміри власних кухонних меблів. Всі варильні газові поверхні є вбудованими, а отже глибина меблів має вміщувати поверхню й мати достатньо простору в середині для її встановлення.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *