Житель Сосниччини незаконно наловив риби майже на 50 тисяч

13 травня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На р. Десна, поблизу с. Мале Устя Сосницької громади викрито порушника, який в період нересту в протизаконний спосіб — за допомогою гумового човна та 2 од. заборонених знарядь лову – сіток поріжних, виловив майже 10 кг риби: плоскирка – 8 екз., карась сріблястий – 6 екз.,лин – 4 екз., окунь – 3 екз., білизна – 3 екз.плітка – 2 екз.,щука – 1 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 49 419 грн. Браконьєром виявився житель смт Сосниця.

На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група ГУНП у Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинене правопорушення внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.

На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до Сосницького районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. Водні біоресурси, заборонені знаряддя лову та гумовий човенвилучено.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44(цілодобово).

Довідкова інформація:

З 1 квітня 2023 року на території Чернігівської області встановлено весняно-літню заборону на вилов водних біоресурсів. З більш детальною інформацією можна ознайомилися за посиланням. З 1 грудня 2022 року на території області діє заборона на лов раків, подробиці за посиланням.

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля