Сумна звістка: в району Бахмуту загинув воїн з Чернігівщини

Носівщина в жалобі. Надійшло сповіщення про загибель жителя с. Козари Григорія Барванова.

Перше сповіщення мама воїна, Ганна Аркадіївна, одержала ще 6 грудня 2022 року про те, що її син, гранатометник І стрілецького відділення стрілецького батальйону під час штурмових дій ворога в районі м. Бахмут він зник безвісті.

Родина організувала пошуки, велика кількість людей сподівалися на добрі новини. На жаль…

Чергове сповіщення з військової частини надійшло вже, на жаль, про його загибель.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність він загинув 24 листопада 2022 року в районі міста Бахмут. Наразі тіло земляка перебуває на окупованій території.

Солдат Барванов Григорій Васильович (26.12. 1977 – 24.11.2022) народився в Молдові,

Дитячі та юнацькі роки пройшли в селі Козари, проживав в м. Чернігів.

Навчався в Козарській середній школі. Закінчив Козелецький технікум ветеринарної медицини. Продовжив навчання в Чернігівському політехнічному інституті. Пройшов професійний шлях від інкасатора до головного ревізора відділу ревізій філії Чернігівської області, України «АТ» Ощад банк.

Певний час працював на підприємстві «Носівське ХПП».

В 2019 році пережив автокатастрофу, отримав інвалідність. Міг просто лишатися вдома, але це було не в його життєвих правилах. З початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем у Чернігівський військкомат. Був призначений у стрілецький батальйон. Пройшов блокаду Чернігова.

Під ворожими обстрілами на власному авто, розвозив хліб і воду населенню. На передову лінію оборони міста возив боєприпаси та євакуйовував поранених. Брав участь в битві під Шестовицею. Після деокупації нашої області продовжив захищати рідну землю на сході України.

За словами побратимів, він був щирим, чесним, порядним, мужнім воїном, вірним товаришем, неодноразово рятував поранених хлопців, ризикуючи власним життям.

Мав добру вдачу і почуття гумору.

Вічна слава і вічна пам’ять загиблому Герою!

Сумна звістка: в району Бахмуту загинув воїн з Чернігівщини

– 

Пресслужба Носівської міської ради