Понад 70 тисяч гривень сплатить житель Чернігівщини за незаконну риболовлю

2 вересня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На р. Десна, поблизу с. Морівськ Деснянської громади виявлено місцевого мешканця, який рибалив за допомогою 2 од. заборонених знарядь лову – сіток поріжних. В протизаконний спосіб порушник добув 33 екз. риби: лящ – 8 екз., щука – 7 екз., карась сріблястий – 6 екз., плітка – 3 екз., окунь – 3 екз., плоскирка — 2 екз., білизна – 2 екз. та судак — 2 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 74 732 грн.

На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група РВП ГУНП у Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинене правопорушення внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.

На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Чернігівського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. Водні біоресурси та заборонене знаряддя лову вилучено.

– 

Джерело: Чернігівський рибоохоронний патруль