Що покласти до наплічника, який школярі братимуть в укриття — поради батькам

Батькам школярів варто підготувати окремий наплічник, який дитина триматиме у школі й під час повітряної тривоги братиме з собою до укриття.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«Новий навчальний рік проходитиме за підвищених заходів безпеки. У низці закладів освіти вже готові укриття, у яких діти та вчителі зможуть сховатися у разі оголошення повітряної тривоги. На цей випадок батькам школярів варто підготувати окремий наплічник, який дитина триматиме у школі й під час повітряної тривоги братиме з собою до укриття», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у такий наплічник варто покласти: поживні батончики, снеки довготривалого зберігання; пляшку питної води; вологі серветки; теплу легку ковдру; записку, в якій вказано ПІБ дитини, контактні дані батьків і ближніх родичів (імена, номери телефонів, адреси); додатковий телефон (за можливості) разом із зарядним кабелем і павербанком.

Крім того, необхідно покласти медичні препарати, якщо дитина проходить курс на постійній основі (попередньо поінформувавши про це класного керівника й вклавши інструкцію, як саме потрібно давати препарат), а також кілька речей, які створять дитині атмосферу комфорту.

«Важливо! Не перевантажуйте наплічник, адже важкий рюкзак може завадити дитині швидко евакуюватися у безпечне місце», — додають у міністерстві.

– 

Джерело: Укрінформ