На Чернігівщині учасникам злочинної групи за незаконний видобуток торфу повідомили про підозру

Співробітники слідчого управління поліції Чернігівської області спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи, які займалися незаконним видобутком торфу.

Про це повідомляє патрульна поліція Чернігівської області.
За попередньою інформацію, збитки завдані державі, сягають понад двох мільйонів гривень.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що службові особи товариства з обмеженою відповідальністю разом із двома спільниками налагодили незаконний видобуток торфу з родовища на території Ніжинського району. Зловмисники упродовж пів року незаконно видобували корисні копалини. Щоб приховати злочинну діяльність, вони нібито проводили роботи з очищення каналів меліоративної мережі. Видобутий торф вони продавали з метою отримання прибутку й особистого збагачення.

У результаті таких дій екологічний збиток державі становив понад два мільйони гривень.
Слідчі поліції вручили всім чотирьом учасникам організованої групи підозру про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 240 (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Засновнику і директору товариства також повідомлено про підозри у скоєнні злочину за частиною 2 статті 209 (легалізація доходів отримана злочинним шляхом) Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Тривають слідчі дії.

На Чернігівщині учасникам злочинної групи за незаконний видобуток торфу повідомили про підозру

На Чернігівщині учасникам злочинної групи за незаконний видобуток торфу повідомили про підозру