За постачання наркотиків у виправну колонію троє учасників постануть перед судом

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно трьох засуджених осіб за фактами незаконного придбання, зберігання з метою збуту та збуту психотропної речовини, обіг якої заборонено, вчиненого в місцях позбавлення волі, організованою групою (ч. 3 ст. 307 КК України).

Про це повідомляють у прокуратурі Чернігівської області.

За даними слідства, чоловіки, перебуваючи у виправній колонії, отримували в замаскованому вигляді порошкоподібну речовину, яка містила у своєму складі особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено – MDMB-PENINACA, змішували її з чаєм або тютюном і розфасовували отриману суміш у паперові згортки.

За постачання наркотиків у виправну колонію троє учасників постануть перед судом

У подальшому засуджені незаконно зберігали та збували на території колонії вказані згортки. Кошти від неправомірної діяльності обвинувачені отримували на банківські рахунки.

Під час проведення обшуку в особистих речах чоловіків і в схованках підсобних приміщень виявлено і вилучено понад 200 дозованих згортків із психотропною речовиною, рукописні записи щодо обліку збуту наркотичних засобів, електронні ваги, зіп-пакети та сім-картки.

За вчинене обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років.

Викриття протиправної діяльності проводили слідчі СУ ГУНП у Чернігівській області, за оперативного супроводу УКР ГУНП у Чернігівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.