Міська рада затвердила рішення, яке є ще одним кроком у напрямку будівництва житла для власників пошкоджених осель

Похожие записи

23 голосами обранці під час 32-ї (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання підтримали рішення «Про затвердження комунальному підприємству «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо поділу». В.о. міського голови Олександр Ломако повідомив, що це дасть старт для співпраці між Чернігівською міською радою та компанією «ROCKWOOL», з якою муніципалітет вже підписав Меморандум. 

Ця компанія планує профінансувати зведення в мікрорайоні Масани будинку на кілька під’їздів із загальною кількістю квартир — 410, які потім безкоштовно передадуть чернігівцям-власникам пошкодженого житла внаслідок військової агресії рф.

— Ще наприкінці 2022-го року міський голова Владислав Атрошенко підписав лист про наміри з датськими партнерами «ROCKWOOL Ukraine», яка зараз досить багато допомагає Чернігівській області. Вони висловили намір будувати за свої кошти будинки, всього на 410 квартир, в мікрорайоні Масани, які будуть безкоштовно передані чернігівцям, житло яких пошкоджено чи знищено внаслідок військової агресії рф. Це чудова ініціатива, ми її вітаємо. Сума інвестицій, орієнтовно, 23 млн євро, 10% — кошти бюджету Чернігівської міської територіальної громади. 

Через рішення судів і створення у місті військової адміністрації, у нас більше місяця була пауза, коли вони не розуміли з ким вести діалог. Але, дуже швидко всім стало зрозуміло хто і чим займається, і ми з ними підписали Меморандум про ці наміри і зафіксували нашу домовленість письмово, — повідомив під час сесії в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако. — І от ми, з боку міської ради переходимо до реалізації цих домовленостей і приймаємо рішення про затвердження технічної документації землеустрою щодо поділу ділянки, бо ця ділянка вже передана на «Чернігівбудінвест» і ми частину цієї ділянки, яка потрібна для будівництва цих будинків, фіксуємо і з цього моменту почнеться технічна робота.  

Пресслужба Чернігівської міської ради