Як працюють органи місцевого самоврядування під час повномасштабної російсько-української війни. Сьогодні 19 студентів та студенток Національного університету «Чернігівська політехніка» відвідавали Чернігівську міську раду. Для них провели екскурсію будівлею муніципалітету, розповіли про особливості робочих процесів. Також молодь поспілкувалася з в.о. міського голови Олександром Ломако.
Олександр Ломако розповів про роботу органів місцевого самоврядування під час активних бойових дій і про те, як вирішувалися питання життєдіяльності міста у період облоги. А також, наскільки є важливою робота з налагодження зв’язків між Черніговом та європейськими містами, міжнародними організаціями тощо. Такі партнери долучаються до відбудови містоа вже сьогодні і важливо, що вони зацікавлені не просто допомогти з ремонтом, а «відбудувати краще ніж було», а також готові у майбутньому брати участь в більш масштабних проєктах із модернізації міського простору.
У сесійній залі Олександр Ломако звернув увагу молоді на Прапор, отриманий Черніговом під час війни від Ради Європи.
— Поруч із Державним Прапором України та Прапором Чернігова, ви можете побачити Прапор Честі – це одна із найвищих нагород Ради Європи, яку Чернігів отримав після того, як місто вистояло, відігнало ворога і не пустило його далі. Це відзнака за те, що ми беремо активну участь у співпраці з іншими європейськими містами. Це нагорода нашому місту за стійкість, за те, що Чернігів відстояв спільні з Європою принципи демократії та важливості місцевого самоврядування, і показав, як треба себе захищати від агресора, — зауважив в.о. міського голови.
Зустріч організована ГО «Агенція міських ініціатив» у рамках проєкту «Молодь у місцевому самоврядуванні».
Пресслужба Чернігівської міської ради