У Нікополі бродяча лисиця напала на домашню собаку

У середмісті Нікополя лисиця напала на домашню собаку.
Новости Днепра про У Нікополі бродяча лисиця напала на домашню собаку

фото умовне


Принаймні про це повідомляють місцеві. За словами пана Олексія, сьогодні, 24 жовтня, близько 15:45 на проспекті Трубників лисиця накинулася на домашню собаку. 

Що зараз з собачкою та куди побігла лисиця не уточнюється. 

Нагадаю, що здорова лисиця ніколи не зайде до населеного пункту. А тепер питання до власників тварин, що нехтують та безвідповідально ставляться до вакцинації від сказу: чи треба вакцинувати своїх улюбленців Та на скількох безпритульних тварин вона могла ще напасти? – зазначає Олексій. 

Зауважимо, що раніше місцеві повідомляли про навалу лисиць у Нікополі. Тварини пробиралися до приватних будинків, крали худобу, а одна руда навіть оселилася на заводі, де ховалася від обстрілів. Крім цього, тільки за цей рік на Дніпропетровщині понад три тисячі чоловік постраждали від нападу тварин, хворих на сказ. 

Таку активність лисиць пояснюють тим, що Дніпропетровщина прифронтова область, тож тварини збігаються сюди, що сховатися від бойових дій. Мисливці наразі не відстрілюють “зайву” популяцію через заборону відвідування лісів, тому їм стало забагато. 

Новости Днепра про У Нікополі бродяча лисиця напала на домашню собаку