В Днепропетровской области создадут университетскую больницу: какой она будет и где разместится

На базі Криворізької міської клінічної лікарні №2 створять університетську лікарню. Мова про відокремлений структурний підрозділ «Університетська лікарня Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика», повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Міністерство охорони здоров’я України.

Очікується, що лікарня буде передана у державну власність до сфери управління МОЗ. Таке рішення дасть змогу підсилити медзаклад та зробити з нього потужну клінічну базу та хаб для підготовки медиків. В університетській лікарні готуватимуть студентів та майбутніх спеціалістів, які в перспективі працюватимуть на території деокупованого Криму.

Університетські лікарні, утворені на базі багатопрофільних лікарень, матимуть потужний потенціал. Вони забезпечать інтеграцію освітнього та лікувального процесів — студенти братимуть участь у наданні медичної допомоги, а викладачі та медичні працівники набуватимуть клінічних навичок. Крім того, до роботи на їхній базі можна залучати найкращих спеціалістів з унікальним досвідом надання медичної та реабілітаційної допомоги.

Утворення університетської лікарні на базі Криворізької міської клінічної лікарні №2 підсилить вже наявний медзаклад у напрямі збільшення робочих місць та залучення фахових спеціалістів, а також покращить рівень надання медичної допомоги населенню регіону.

Поделиться: