Заповідник «Чернігів стародавній» допустив порушень майже на 2,4 мільйона гривень

Похожие записи

Ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» встановлено, що виплата заробітної плати науковим співробітникам та квитковим касирам, які були задіяні у наданні платних послуг, зокрема, проведення оглядових екскурсій, продаж квитків на оглядові екскурсії, отримання вхідної плати за відвідування пам’яток та виставкових залів здійснювалося виключно за рахунок коштів загального фонду кошторису, тоді як це слід було здійснювати за рахунок спеціального фонду кошторису.

Це спричинило необґрунтовані витрати коштів загального фонду кошторису на суму 1,1 млн гривень.

Заповідник впродовж охопленого контролем періоду недоотримав доходів від здачі в оренду нерухомого майна (пам’яток архітектури та культурної спадщини) на загальну суму 1,3 млн гривень.

Крім того, орендарі (релігійні організації) не відшкодували вартості фактично отриманих послуг з охорони зазначених пам’яток, які здійснювались Управлінням поліції охорони в Чернігівській області на підставі укладених із заповідником договорів.

За результатами ревізії об’єкту контролю надіслано вимогу щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства. Про результати ревізії поінформовано Міністерство культури та інформаційної політики України. Матеріали ревізії передано Управлінню Служби безпеки України в Чернігівській області.

– 

Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області