5 котів полтавської “Робінзонки Крузо”, яка 21 рік жила на острові, знайшли притулок в Дніпрі

98798798798798

Тварин полтавської «Робінзонки Крузо», яка 21 рік прожила на острові, пороздавали новим господарям та волонтерам.

Новости Днепра про 5 котів полтавської


Рятувальники разом із зооволонтерами доставили на “велику землю” котів “Робінзонки Крузо” з Полтавщини. Нещодавно 66-річна Лариса Ребриста, яка 21 рік прожила на острові Вишняки, що розташований в акваторії Кам’янського водосховища, померла. Жінка залишила після себе 6 собак та 30 котів. Після смерті господарки вони залишилися без нагляду. 

Волонтерам та надзвичайника довелося зробити кілька “ходок”, позаяк за один раз забрати всіх тварин не вдалося. Кілька здичавілих чотирилапих у руки не далися. Рятувальну операцію провели півтора десятка людей, які взявши з собою приманки та їжу, намагалися зібрати котиків та собак. 

Частину тварин роздали людям, а решта чекатиме на нових господарів у притулках. Зокрема, п’ятеро котів тепер у Дніпрі, пише “Суспільне”. Ще троє котиків досі на острові. Вони здичавіли найбільше, тму забрати їх не вдається. Поки що пухнастиків підгодовуватимуть сусіди. 

Чотири собаки та 11 котів відправилися до притулку у Біликах. Неприлаштованими залишаються восьмеро котів. Охочі забрати чотирилапих можуть звернутись на сторінку UAnimals у Facebook.

До речі, на острові також жили качки та кури, яких теж забрали волонтери.