Чоловік зірки українських реаліті з Дніпра Влади Роговенко виклав у мережу відео прильоту по місту 15 серпня

Похожие записи

Чоловік зірки український реаліті Влади Роговенко опублікував відео прильотів по Дніпру 15 серпня.

Новости Днепра про Чоловік зірки українських реаліті з Дніпра Влади Роговенко виклав у мережу відео прильоту по місту 15 серпня


У телеграм-каналах з’явилося відео з чоловіком, який дізнається, що це він опублікував момент влучання ракет по місту 15 серпня. 

Повідомляється, що до дніпрянина навідалися з СБУ, тож чоловік записав відео з вибаченнями. Зауважимо, що офіційно в Службі безпеки поки що не повідомляли про цей випадок. 


За даними ЗМІ, прильоти відзняв та виклав у мережу чоловік блогерки та учасниці низки українських шоу Влади Роговенко. Де саме вперше були опубліковані кадри невідомо, але буквально через декілька хвилин вони опинилися в росЗМІ.

Наразі Влада закрила доступ до свого Instagram-акаунту, але в мережі збереглися її спільні фото з чоловіком Олександром. 

Новости Днепра про Чоловік зірки українських реаліті з Дніпра Влади Роговенко виклав у мережу відео прильоту по місту 15 серпня

Нагадаємо, вранці 15 серпня росіяни поцілили по промисловому підприємству, а одна із ракет приземлилася поруч з басейном “Метеор”, де готували відомих олімпійців.