Дніпропетровщина у лідерах за кількістю резонансних екологічних правопорушень

preview w698zc0

До антирейтингу також увійшла сусідня Запорізька область
Новости Днепра про Дніпропетровщина у лідерах за кількістю резонансних екологічних правопорушень

#image_title


Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у офіційному телеграм-каналі.

За тиждень з 08 по 14 вересня 2023 року екоінспекція України провела 140 заходів контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища та склала 318 протоколів про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 105 тисяч гривень. До Державного бюджету стягнуто 89 тисяч гривень. За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 6 млн 986 тисяч гривень. Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 6 млн 279 тисяч гривень. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 4 млн 877 тисяч гривень.

Найбільш резонансною за порушенням вимог природоохоронного законодавства стала Дніпропетровська область.

Інспекція Придніпровського округу провела розрахунок збитків та пред’явила претензію «Синельниківській виправній колонії (№94)» на суму 657 тисяч грн за наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного дозволу. Матеріали направлено до поліції.

Також інспекція провела розрахунок збитків та пред’явила претензію «Дніпровські теплоелектроцентралі» у Кам’янскому на суму 3 млн 543 тисячи грн за наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (перевищення нормативів гранично допустимого викиду). Матеріали направлено до поліції.