«Я не знав, що він приїде разом із дитиною»: подробиці у справі вбивства родини киян на Чернігівщині

dd6278133d1a48a26289939dc59fd60b

За інформацією: Суспільне Чернігів.

Показ відеоексперименту у суді. ФОТО: Суспільне Чернігів

Чоловік стверджує: про те, що покупець приїде на зустріч із дитиною, не знав. Та вже на місці побачив у машині якийсь силует.

«Що саме дитина, я не бачив. До машини я не підходив, не заглядав».

"Я не знав, що він приїде разом із дитиною": подробиці у справі вбивства родини киян на Чернігівщині

Підозрюваний. ФОТО: Суспільне Чернігів

Також за його словами, коли вони поїхали у бік села Садове, він разом зі спільниками начебто вирішив відірватися від Миколи Череваня. Але покупець їх наздогнав.

«Ми задумали відірватися, бо були не впевнені щодо дитини: є вона там чи немає».

Подивившись відео, захисник Сергій Бабинець говорить, що вбачає у процесуальних діях порушення. Зокрема, те, що слідчий експеримент був схожий на допит.

«Тому, що ставились запитання, встановлювалися деякі обставини про те, що слідство не знало, не могло бути і це є допит. По-друге, ваша честь, звертаю увагу, що стандартна місткість ріжка до автомата Калашникова – 30 патронів. Під час допиту під відеокамеру на місці скоєння злочину слідчий зазначив і мій підзахисний підтвердив, що здійснив з одного ріжка 39 пострілів. Причому один патрон був цілий».

"Я не знав, що він приїде разом із дитиною": подробиці у справі вбивства родини киян на Чернігівщині

Захисник Сергій Бабинець. ФОТО: Суспільне Чернігів

Обвинувачений погоджується зі своїм захисником. За його словами, всі запитання до нього були навідними.

««Ти звідти пішов туди?». Я кажу: «Так». – «Звідти туди?». – «Так». І перед цим усім перший адвокат сам сказав, якщо підпишу все, швидше все закінчиться», — коментує обвинувачений.

За матеріалами слідства, зброю, патрони та пакет із камуфляжним одягом знайшли у селі Рудня – в закинутому будинку. За словами самого обвинуваченого, це дім його покійної бабусі.

«Стосовно будинку також прошу звернути увагу, що мені сказали, що вже знайшли зброю, тобто поставили перед фактом. І не «Покажи де», а «Ми там знайшли штани лежать збоку, лежать патрони – поїдь туди, покажи». І це теж було без адвоката, без нічого. Я приїхав, кажу: «Так, дійсно, там лежав автомат, там лежали патрони і ще «мєлкашка» якась».

"Я не знав, що він приїде разом із дитиною": подробиці у справі вбивства родини киян на Чернігівщині

Відеоматеріали правоохоронців. ФОТО: Суспільне Чернігів

Нагадаємо, тіла чоловіка, жінки та дитини знайшли у ямі в лісопосадці неподалік Садового. А їхню «Мазду» – за 500 метрів, спаленою. 27-річному чоловіку та 21-річній жінці інкримінують бандитизм, умисне вбивство та заволодіння транспортним засобом. Організатору також висунули звинувачення в умисному знищенні чужого майна та незаконному поводженні зі зброєю. Його спільнику – у придбанні та зберіганні психотропних речовин у великих розмірах.

Слідство встановило, що у загиблого забрали близько шести тисяч доларів. Та обвинувачені корисливий мотив заперечують. Під час обрання міри запобіжного заходу “організатор” казав, що хотів покарати Миколу Череваня, який нібито обманював військових.