Люди, як і раніше, стривожені: ситуація на Чернігівському прикордонні

ljudi jak i ranishe strivozheni situacija na chernigivskomu prikordonni 2c7930e

Прикордонні громади Чернігівщини, що розташовуються поблизу ворожого кордону, живуть своїм особливим життям. Бо не знаєш, куди і що може прилетіти. Зокрема, село Єліне, що в Тур’янському старостинському окрузі, обстрілюють постійно. Зрозуміло, що новорічне свято – не виняток.

«Ситуація в нас не змінилася, напередодні Нового року, 30 грудня, обстріли були в районі села Єліне і по сусідніх селах, але не критичні. Слава Богу, що так обійшлося. Останні два місяці перед Новим роком обстріли ніби й почастішали трохи. Але, слава Богу, воно летить по околицях. Щоправда, навіть були обриви лінії електропередач. Дякуючи РЕМу, відремонтували. Хоч безпекова ситуація непроста, але ж все одно їхали.

Настрій людей не змінився. Усі стривожені. Як я казав і раніше, ситуація стабільно тривожна. Та й ситуація загалом в Україні не дуже радує: з 29 грудня постійні обстріли й ракети летять.

А зараз ще й морози почалися. То хто його знає, як воно буде. Дай Боже, щоб наша інфраструктура, маю на увазі, не сільська, а десь подалі, вистояла», – зазначив староста Тур’янського старостинського округу Олександр Артюшенко.

.