Майстри маскування: мешканці Дніпра та Одеси сховалися у пустому причепі, щоб втекти з України (ВІДЕО)

380530332 624609779861586 8825841972418820749 n

Чоловіки сховалися у порожньому причепі вантажівки, щоб проїхати митний контроль, але їх викрили прикордонники.

Новости Днепра про Майстри маскування: мешканці Дніпра та Одеси сховалися у пустому причепі, щоб втекти з України (ВІДЕО)


Про це повідомили в Держприкордонній службі. 

Шестеро жителів Дніпропетровщини, Одещини та Донеччини намагалися виїхати до Молдови у причепі фури. Втім, на транзитній ділянці дороги Маяки-Удобне вантажівку зупинили прикордонники, які перевіряли вміст транспорту перед митницею.

Всередині пустого причепа знаходилися шестеро чоловіків призовного віку. Як виявилося пізніше, вони намагалися нелегально перетнути кордон. Перед цим ухилянти домовилися з перевізниками, що ті без проблем провезуть їх до Молдови. Контакти знайшли в закритому телеграм-каналі. 

Поруч з вантажівкою їхав легковий автомобіль, де сидів один з організаторів подорожі. Чоловік пильнував за клієнтами, проте це не допомогло і план зірвався. 

За поїздку чоловіки віддали від 4 до 5 тисяч доларів. Організатору повідомили про підозру за незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Ухилянтів забрали до відділку та виписали адмінпротоколи за спробу нелегального перетину кордону.