Меморіал пам’яті: 62-річна Наталія Кравцова

memorial pamjati 62 richna natalija kravcova 494a7ef

Наталії Кравцовій було 62 роки. Вона загинула в селі Новоселівка на Чернігівщині 31 березня 2022-го. Того дня снаряд розірвав її тіло.

«17 березня я з сином евакуювалася у Волинську область. Мама їхати відмовилася: не хотіла залишати корову. І так сталося, що корова вижила, а мама – ні. Її тіло розірвало на шматки і розкидало по ділянці. Голову знайшов мій чоловік у сусідньому дворі… Він зібрав частини тіла мами, поклав до ящика з-під боєприпасів та поховав у нашому дворі під яблунею», – розповіла донька Ірина.

Наталію Кравцову перепоховали на кладовищі після звільнення області (на початку квітня 2022 року) та дозволу саперів.

Наталія народилася в селищі Ріпки на Чернігівщині. У Конотопі на Сумщині в будівельному училищі здобула фах маляра-штукатура. Працювала за спеціальністю в різних містах. Після аварії на ЧАЕС трудилася на будівництві в селі Вознесенськ Чернігівської області.

Згодом із чоловіком придбали земельну ділянку в Новоселівці, що в передмісті Чернігова. Збудували дім. Народилося двоє доньок. Після декрету Наталія була поштаркою. Займалася дітьми, господарством.

«Мама була доброю, щирою, скромною. Її знали і поважали. Вона жила своє звичайне життя. Нікому нічого поганого не зробила. Нам дуже її не вистачає», – сказала Ірина.

У Наталії Кравцової залишилося двоє доньок та п’ятеро онуків.

Донька Ірина з сином повернулися додому наприкінці квітня 2022 року. Згодом у неї народився ще один син. Сім’я відбудовує зруйнований дім.

–