Мешканці Дніпра зможуть спробувати себе як актори: які умови

391616981 6401336073305425 9212722515292341976 n

Дніпровський режисер В’ячеслав Волконський, відомий завдяки своїм виставам «Полон», «Вахтер», «Війни нема…Є» та іншим, набирає трупу. До неї Волконський запрошує як професійних акторів, так і аматорів, про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці.  Зараз збираю команду акторів — професійних та непрофесійних, – розповідає В’ячеслав Волконський. – Потрібно 15 – 20 чоловік. Ще є декілька місць. […]

Новости Днепра про Мешканці Дніпра зможуть спробувати себе як актори: які умови


Дніпровський режисер В’ячеслав Волконський, відомий завдяки своїм виставам «Полон», «Вахтер», «Війни нема…Є» та іншим, набирає трупу. До неї Волконський запрошує як професійних акторів, так і аматорів, про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці. 

Зараз збираю команду акторів — професійних та непрофесійних, – розповідає В’ячеслав Волконський. – Потрібно 15 – 20 чоловік. Ще є декілька місць. Будемо вчитися акторської майстерності, професійний підхід гарантую. І в цей же час будемо вигадувати виставу. Так, так, не ставити, а вигадувати. Самі. Я співісную з вами в якості драматурга та режисера. Ви — в якості співавтора-актора, особистості.

За словами режисера, зараз у нього є деякі ідеї. Але все залежить від того, скільки людей буде у трупі і які це будуть люди. Репетиції, скоріш за все, будуть проходити у «Телетеатрі» (Крутогорний узвіз, 9) два рази на тиждень по три години.

Хто такий В’ячеслав Волконський?

Професійна кваліфікація «режисер драматичного театру».

З 2003 року — працював режисером у театрах міста Дніпро на посаді режисера-постановника.

Останнє місце роботи (2017–2020 роки) — у Дніпровському національному академічному українському театрі ім. Т. Шевченко. Інсценізація та постановка вистави «Війни нема… Є» за мотивами творів Бориса Гуменюка.