Міськрада врахувала всі рекомендації від МВА, окрім однієї: Ломако про бюджет Чернігова

ce7d2997c06cbb8f946b6d7a21433414

За інформацією: Суспільне Чернігів.

ФОТО: Суспільне Чернігів

Чернігівська міська рада включила всі рекомендації від міської військової адміністрації до проєкту бюджету міста на 2024 рік, окрім однієї.

Про це 27 грудня на пресконференції розповів виконувач обов’язків міського голови Олександр Ломако. За його словами, міська рада не знає, як реалізувати цей пункт.

«Там, де вони просять 40 мільйонів гривень на придбання житла для людей з інвалідністю, які отримали її під час оборони країни. По суті придбання житла – це завжди була державна політика. І за 40 мільйонів гривень ми суттєво це питання не вирішимо, а в бюджеті міста цих 40 мільйонів, відверто кажучи, немає. То, крім цього пункту, всі їхні пропозиції включені».

За словами Олександра Ломака, сьогодні вони мають передати цей проєкт на затвердження до міської військової адміністрації.

«У нас є ще не до кінця завершений бюджет громади. Я вчора (26 грудня, — ред.) брав публічно зобов’язання десь до обіду, до кінця робочого дня його завершити. Ми його вантажимо до системи і чекаємо на візування від військової адміністрації», — сказав Олександр Ломако.

Після погодження проєкту МВА, сказав Ломако, буде ухвалений бюджет на 2024 рік. Для цього вони мають ще два робочих дні.

Нагадаємо, згідно з документами, які надав Суспільному начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський, вони пропонують зекономити та перерозподілити на потреби ЗСУ майже 240 мільйонів гривень, зокрема, на закупівлю БпЛА, автомобілів, тепловізорів, засобів зв’язку тощо.

Загалом пропозицій для скорочення видатків до проєкту бюджету від Чернігівської МВА налічується 29, їх ухвалили після обговорення бюджету з депутатами й громадськими активістами 20 грудня.