На трасі, що сполучає Чернігівщину з Київщиною та Сумщиною завершується відбудова шляхопроводу

na trasi shho spoluchaye chernigivshhinu z kiyivshhinoju ta sumshhinoju zavershuyetsja vidbudova shljahoprovodu 14868a4

На трасі, що забезпечує сполучення Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною, відбудовуємо шляхопровід через залізницю. Він важливий для логістичного звʼязку із сусідніми регіонами та покращить транспортне сполучення центральних районів області. Про це повідомляють у службі відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області.

«Завершені роботи з асфальтування штучної споруди. Минулого тижня уклали верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону.

Довжина штучної споруди – 60 метрів. Новий міст матиме дві смуги руху та відповідатиме сучасним транспортним навантаженням», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що шляхопровід поблизу Ніжина був зруйнований під час активних бойових дій у лютому – березні 2022 року, коли ворожі війська зайшли на територію Ніжинського району і звідси намагались далі наступати на Київ. Від часу деокупації області проїзду тут немає. Весь транспорт іде в об’їзд дорогами місцевого значення через села.

«Улітку Агентство відновлення розпочало проєкт із відбудови. В серпні будівельники розібрали завали зруйнованого мосту, в жовтні звели опори, в листопаді – прогонову будову.

Роботи на мосту практично завершені. Цього тижня плануємо відкриття руху транспорту», — наголошують у службі.

Загалом, під час активної фази бойових дій на Чернігівщині було зруйновано 27 мостів.