Найстарша матір України Валентина Підвербна з Чернігова хоче повернути свою дитину та подала апеляцію до суду

5d3af154fef827f523329b2edfa1f554

За інформацією: Суспільне Чернігів.

ФОТО: Суспільне Чернігів

Найстарша матір України Валентина Підвербна подала апеляцію на рішення Новозаводського районного суду Чернігова відібрати її 12-річну доньку та хоче, аби та повернулася додому.

Про це у коментарі Суспільному повідомив адвокат Підвербної Андрій Котенок.

За його словами, вони вважають, що дитина має бути поруч з матір’ю, а законних підстав відбирати її не було.

Розгляд апеляції планується на середину січня 2024 року.

Нагадаємо, що справу проти найстаршої матері України Валентини Підвербної порушили після того, як 24 квітня 2023 року у соціальній мережі з’явилися дописи від її доньки, де йшлося, що мати знущається з дівчинки фізично та психологічно. Зокрема, б’є, дряпає, цькує, забороняє митися і хоче довести до самогубства.

25 квітня рішенням виконавчого комітету Чернігівської міськради дитину вилучили від матері та помістили до лікарні. Там вона перебувала місяць. З 26 травня дитину перевели до центру соціально-психологічної реабілітації дітей у селі Хмільниця.

20 жовтня Новозаводський районний суд Чернігова ухвалив рішення відібрати дитину у Валентини Підвербної.

Раніше Новозаводський районний суд Чернігова розглядав інші справи Валентини Підвербної — щодо неналежного виконання батьківських обов’язків та вчинення домашнього насильства проти її доньки. Обидві справи закрили. До цього на початку березня 2023 року суд закрив ще одну адміністративну справу про невиконання Підвербною обов’язків щодо виховання дітей.