Нардепи хочуть впровадити в Україні незвичне свято

bez nazvanyya 103

Народні депутати зареєстрували законопроєкт, який передбачає нове свято в Україні — День подяки Богові.
    Новости Днепра про Нардепи хочуть впровадити в Україні незвичне свято

25 грудня у Верховній раді зареєстрували постанови про встановлення в Україні нового святкового дня — День подяки Богові. Відповідний законопроєкт отримав номер 10371.


Згідно з картою законопроєкту ініціатором нового свята стало одразу 15 народних депутатів, зокрема голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, голова фракції “Слуги народу” у ВР Давид Арахамія, народні депутати Василь Вірастюк, Георгій Мазурашу, Віктор М’ялик та інші. Наразі тексту та супровідних документів до законопроєкту на сайті Верховної Ради немає.

Також невідомо, чи стане День подяки Богові вихідним днем в Україні. Зазначимо, що це не вперше народні депутати пропонують в Україні законопроєкти, які передбачають нові свята. Наприклад у серпні на порталі парламенту з’явився законопроєкт щодо Дня подяки. Його автором став народний депутат від партії “Слуга народу” Георгій Мазурашу.

Мотивацію святкувати День подяки нардеп пояснив у записці до законопроєкту спробою “підняття вдячності на загальнонаціональний рівень”. Наразі законопроєкт одержаний ВР та знаходиться там щонайменше чотири місяці. Якщо Верховна Рада прийме нове свято, то День подяки стане 10 святом відповідно до Кодексу законів про працю України.