П’ємо воду ТМ «Скандинавія» — чому її варто замовити та пити щодня

Похожие записи

Науково доведено, що організм людини на 70-80 відсотків (в залежності від віку) складається з води, тому споживання чистої води, насиченої в достатній мірі необхідною кількістю мінералів та мікроелементів є запорукою здоров’я та відмінного самопочуття. Вкрай важливим є споживання чистої води для жителів мегаполісів, де практично відсутній доступ до природних джерел, а воду, яка тече в кранах, можна використовувати для пиття тільки попередньої очистки, фільтрації та кип’ятіння. Вживання чистої води, що містить природну структуру та відповідний хімічний склад, можна порівняти з еліксиром вічної молодості, тому доставка води у Києві є затребуваною та вкрай необхідною послугою, яку використовують кияни, котрі віддають перевагу здоровому способу життя та дбають про власне здоров’я.  

Деякі переваги талої води

Завдяки народним прикметам та тривалим спостереженням давно доведено, що тала вода відрізняється дійсно чудодійними та цілющими властивостями, які позитивно впливають на урожай сільськогосподарських культур та здоров’я і продуктивність домашніх тварин. Вживання талої води є більш кориснішим для здоров’я людини в порівнянні з впливом, що має вода з артезіанських свердловин.

Більшості киян бутильована вода від торгової марки Skandinavia знайома вже більше 10 років. Хімічний склад, якість та структура даної води максимально наближені до талої води, що витікає з гірських джерел скандинавського нагір’я. Відповідні параметри автентичності води та її оригінальність надійно охороняються за допомогою трьохрівневого захисту, розробленого фахівцями торгової марки «Скандинавія». В процесі виготовлення:

  • вода піддається механічному очищенню задля видалення домішок та дрібненьких часточок та абсорбцій фільтрації за допомогою активованого вугілля;
  • воду пом’якшують та піддають купажуванню для досягнення оптимальної кількості мінералів включно з кальцієм та магнієм;
  • проводять бактерицидну обробку води методом ультрафіолетового опромінення, що робить воду абсолютно безпечною для організму людини.  

Чому варто замовити бутильовану воду

Якісну бутильовану воду від торгової марки «Скандинавія» можна цілком безпечно вживати для пиття не піддаючи її попередньому кип’ятінню. Якість води відповідає всім стандартам, а кожну бутлю, в яку заливається вода, старанно очищують, дезінфікують та ополіскують задля досягнення максимальної чистоти. 

Оформляючи замовлення на доставку води клієнт отримує перший бутель води та модернову помпу Lilu цілком безкоштовно (можна також провести безкоштовну заміну бутлів від інших компаній на фірмовий «скандинавський»). Доставка води за домашнім чи офісним адресом відбувається у чотирьох часових інтервалах (зранку і до 12 години, потім впродовж трьох годин – до 15 години, до 18 години і до 21 години). Споживання бутильованої води, максимально наближеної за структурою до талої, варто здійснювати, дотримуючись рекомендованих дієтологами норм – денний об’єм спожитої води повинен складати не менше як 4 відсотки від ваги тіла, що відповідає 2-3 літри в день (за бажанням можна пити скільки заманеться).