Школярі з Бобровиці зібрали майже 180 тисяч гривень на допомогу ЗСУ

b4c9300c3df7ed5536ae5bfb4f38aba4

За інформацією: Суспільне Чернігів.

ФОТО: Бобровицька територіальна громада

За два благодійні ярмарки учні Бобровицького закладу загальної середньої освіти №1 зібрали майже 180 тисяч гривень, які направлять на допомогу Збройним силам України.

Про це у коментарі Суспільному повідомила начальниця відділу освіти Бобровицької міської ради Валентина Мартишевська.

Обидва ярмарки «Разом до Перемоги» у закладі пройшли у грудні. Як розповіла начальниця відділу освіти, їх окремо провели для учнів початкової та середньої і старшої ланки, щоб не скупчувати дітей. Відвідувачі купували різноманітні смаколики та вироби, виготовлені власноруч дітьми й батьками.

Школярі з Бобровиці зібрали майже 180 тисяч гривень на допомогу ЗСУ

Благодійна ярмарка. ФОТО: Бобровицька територіальна громада»Батьки та учні 1-4 класів назбирали, попри п’ять повітряних тривог, 75 тисяч 676 гривень. Згодом до акції долучилися учні 5-11 класів і зібрали на підтримку Збройних сил України 102 тисячі 807 гривень», — розповіла Валентина Мартишевська.

За її словами, вчителі, діти та батьки самостійно визначають на яку саме допомогу спрямують зібрані гроші. На разі вони ще не визначилися.

«Батьківський комітет вирішує, що вони будуть купувати. Тому що дітей у закладі багато, понад 840, і дуже багато батьків воюють. Тому поки у них іде обговорення, як правильно вчинити з цими грошима. Тобто, зараз вони приймають заявки і вирішать кому допомогти. Всі ці гроші віддадуть на Збройні Сили України», — сказала Мартишевська.

Школярі з Бобровиці зібрали майже 180 тисяч гривень на допомогу ЗСУ

Благодійна ярмарка. ФОТО: Бобровицька територіальна громада

Як повідомила начальниця відділу освіти, в Бобровицькому ліцеї також проходила благодійна ярмарка. Зібрали близько 70 тисяч гривень. Ці гроші направили, щоб придбати автомобіль для Збройних сил України.